Od ćwierć wieku zajmujemy się sprzedażą hurtową sztucznych kwiatów. Zachęcamy do zapoznania się z zaprezentowaną poniżej ofertą. W asortymencie posiadamy kwiaty pojedyncze, pełne bukiety, wiązanki, gałązki, owoce oraz oryginalnie wyglądające dodatki. Wszystkie towary dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych i odznaczają się wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu łatwo wybrać propozycję pasującą na różne okazje i do wszystkich typów pomieszczeń oraz wnętrz.

Pokaż więcej

W galerii przygotowaliśmy dla Państwa fotografie prezentujące dostępne w ofercie kwiaty, rośliny oraz dekoracje. Można je przeglądać w wygodny sposób. Wszystkie znajdujące się w katalogu produkty posiadają przypisane im symbole, co znacznie ułatwia i przyspiesza wyszukiwanie.

Jesteśmy świadomi oczekiwań, jakie mają wobec firmy trudniącej się hurtem sztucznych kwiatów nasi odbiorcy. Dlatego też w ofercie znajduje się wiele gatunków roślin, takich jak: róże, tulipany, storczyki, goździki, peonie, chabry czy maki. Posiadamy także zielone gałązki, idealne do dekorowania żywych kompozycji, eleganckie kule, girlandy, łodygi, a ponadto owoce do złudzenia przypominające te prawdziwe. Asortyment zmienia się w zależności od sezonu, wprowadzamy do sprzedaży produkty świąteczne, a także związane z aktualnymi porami roku. Jeżeli chcą Państwo zamówić katalog bądź dowiedzieć się więcej na temat oferty oraz cen konkretnych produktów, zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy w Rzeplinie lub kontaktu z działem obsługi klienta. Chętnie zaspokoimy Państwa ciekawość i udzielimy wyczerpujących informacji na temat naszej hurtowni sztucznych kwiatów.

Oferta

Produkty dostępne w magazynie

Szukaj