Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub napisz

PRESTIGE DECOR S.J

ul. Anny Lewickiej 1
55-020 RZEPLIN
tel: +48 713 634 669,
tel kom: +48 510 020 978

PrestigeDecor@PrestigeDecor.com.pl

NR konta: 36 1750 1064 0000 0000 0381 9663
RAIFFEISEN BANK POLSKA O/WROCŁAW


Siedziba hurtowni sztucznych kwiatów Prestige Decor znajduje się w Rzeplinie, w niedalekiej odległości od miasta Wrocław. Magazyn oraz biuro zlokalizowane są w pobliżu autostrady A4, dzięki czemu łatwo i szybko można się do nas dostać, nawet w porze największego natężenia ruchu.

W asortymencie hurtowni znaleźć można kwiaty pojedyncze cięte i wyrobowe, gotowe bukiety, gałązki, girlandy i różnego rodzaju ozdoby sezonowe czy dekoracje świąteczne, które z powodzeniem nadają się do używania przez wiele lat, nie tracąc estetycznego wyglądu. Posiadamy własne samochody dostawcze, dzięki czemu jesteśmy w stanie dowieźć zamówienie w każde miejsce na terenie kraju. Importowane produkty znajdują się w naszym magazynie, co pozwala na szybką realizację zamówień i natychmiastową wysyłkę.

Chcieliby Państwo zapoznać się z prezentowaną ofertą w bardziej bezpośredni sposób? Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby. Przygotowaliśmy tutaj powierzchnię wystawową, na której eksponujemy wszystkie kategorie asortymentowe. Możliwość przyjrzenia się produktowi z bliska znacznie ułatwia dokonanie wyboru i pozwala docenić precyzję wykonania. W naszym biurze panuje przyjemna, profesjonalna atmosfera. Na miejscu czekają pracownicy, którzy będą cały czas do Państwa dyspozycji, doradzając oraz odpowiadając na wszystkie pytania. Spokojnie uda się ustalić szczegóły współpracy.

Jeżeli zależy Państwu na uzyskaniu więcej informacji na temat dostępności poszczególnych wyrobów czy czasu dostawy, zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem telefonicznie bądź mailowo. Specjaliści ds. sprzedaży przedstawią aktualny cennik i pełną ofertę. Zapraszamy!