ROŚLINY ZIELONE

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

ROŚLINY ZIELONE

Oferujemy bluszcz sztuczny o wyglądzie bardzo zbliżonym do naturalnego. Posiadamy wiele wersji kolorystycznych, a także różne formy dekoracji. Najpopularniejsze z nich to sztuczne bluszcze w postaci zwisających pnączy lub girland. Produkty te wykorzystuje się nie tylko do kompozycji florystycznych, w których stosuje się naturalne lub sztuczne kwiaty. Bluszcz jest także chętnie używany do wystroju domu, mieszkania lub biura.

Sztuczny bluszcz do pokoju

Dodatek zieleni w pokoju dziennym, salonie lub sypialni wpływa odprężająco na domowników. Bluszcz sztuczny, który proponujemy, nie odbiega wyglądem od swoich naturalnych odpowiedników. Ogromna precyzja producenta i dbałość o detale sprawiają, że dokładnie odwzorowano każdy szczegół rośliny. W ofercie posiadamy bluszcze, imitujące różne odmiany. Faktura, wybarwienie oraz kształt liści do złudzenia przypominają te naturalne. Wszystkie produkty wykonano z bezpiecznych, atestowanych materiałów.

Bluszcz sztuczny jako dekoracja

Trwałość naszych produktów oraz ich odporność na czynniki atmosferyczne pozwalają tworzyć ponadczasowe dekoracje, w których główną role odgrywają sztuczne kwiaty. Bluszcz będzie pięknie się prezentował zarówno w restauracjach, centrach handlowych, jak i w obiektach użyteczności publicznej – urzędach lub przychodniach. Może posłużyć do zdobienia korytarzy, poczekalni, gabinetów bądź biur. Sztuczne bluszcze dostępne w kolorze naturalnej zieleni prezentują się bardzo efektownie samodzielnie albo w towarzystwie innych roślin. Różne formy naszych bluszczy umożliwiają łatwe i szybkie stworzenie dowolnej aranżacji.

Sztuczne bluszcze – girlandy

Bluszcz w formie girland idealnie nadaje się do przyozdobienia kolumn, poręczy schodów, tarasów oraz balkonów. Można zakupić taki sztuczny bluszcz do pokoju i wykorzystać jako oryginalną ozdobę. Wystarczy gustownie upiąć girlandy na ścianie sypialni, czy salonu. Ciekawą propozycją jest także stworzenie ścianki ślubnej, w której sztuczny bluszcz będzie pełnił funkcję zielonego tła do zdjęć. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą sztucznych bluszczy.